Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Concursul şcolar naţional de COMPETENŢĂ ŞI PERFORMANŢĂ

 

 

Fundaţia pentru Ştiinţe şi Arte Paralela 45 oferă Liceului Tehnologic DOAMNA CHIAJNA diplomă de competenţă şi performanţă şcolară, ca urmare a rezultatelor foarte bune obţinute de elevii clasei a II-a, coordonaţi de doamna prof. pentru înv. primar, Carmen COJOCARIU, la Etapa I a Concursului şcolar naţional de Competenţă şi Performanţă – COMPER, secţiunile: Comunicare (16 ianuarie 2015) şi Matematică (23 ianuarie 2015).

Felicitări elevilor şi doamnei profesor deopotrivă! Mult succes în activităţile viitoare!

 

Comper-comunicare

 

Comper-matematica

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.