Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

A renăscut echipa de volei feminin a liceului!

 

Vineri, 13 martie 2015, a avut loc primul antrenament al echipei reformate de volei feminin a liceului, echipa CONCORDIA (elevele au dorit să se păstreze denumirea fostei echipe de volei, ale cărei performanţe doresc să le repete şi poate chiar să le depăşească).

Elevele din clasele VIII-XI de la Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna”, cărora li s-au alăturat şi eleve de clasa a VIII-a de la Şcoala gimnazială „Alexandru Odobescu” Chiajna, sunt antrenate de doamna profesor Valeria TUDOSE, o fină cunoscătoare a acestui sport, pe care l-a practicat în tinereţe la nivel de performanţă. Apreciem faptul că doamna TUDOSE  a acceptat provocarea de a readuce la viaţă echipa de volei şi mai ales că face acest lucru în mod voluntar.

Sub îndrumarea dânsei, echipa de volei CONCORDIA doreşte să se antreneze cât mai mult şi cât mai bine, astfel încât să obţină rezultate notabile la competiţiile de profil.

Noi le urăm spor la antrenamente şi succes în atingerea obiectivelor propuse!

 

Volei

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.