Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Oportunităţi de carieră: oferta educaţională a M.A.I. şi M.Ap.N

 

Marţi, 21 aprilie 2015, elevii claselor XI-XII au participat la prezentarea ofertei educaţionale a instituţiilor de învăţământ din cadrul Ministerului Afacerilor Interne (Academia de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza” Bucureşti, Şcoala Militară de Subofiţeri Jandarmi „Grigore Alexandru Ghica” Drăgăşani, Şcoala Militară de Subofiţeri Jandarmi „Petru Rareş” Fălticeni) şi Ministerului Apărării Naţionale (Academia Forţelor Terestre „Nicolae Bălcescu” Sibiu, Academia Tehnică Militară, Institutul Medico-Militar).

Ne bucură faptul că unii dintre elevii noştri de clasa a XII-a şi-au manifestat dorinţa de a candida pentru ocuparea unui loc într-una din aceste instituţii de învăţământ superior. Le urăm succes!

 

Galerie foto

 

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.