Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Micuţii noştri gimnaşti

 

Vă invităm să cunoaşteţi doi elevi deosebiţi, care nu doar că îşi îndeplinesc obligaţiile şcolare cu brio, ci ne şi impresionează prin determinarea, forţa şi hotărârea cu care se antrenează în sala de gimnastică.

 

CREŢU Bianca (clasa a II-a)

    • În Galeria foto alăturată se regăsesc poze cu Bianca de la: Campionatul Naţional Şcolar – Etapa finală (04 – 05 aprilie 2015, Buzău), Cupa „Nadia Comăneci” (23-25 aprilie 2015, Oneşti), Cupa de gimnastică „Andreea Răducan” (9 mai 2015, Bârlad).

Galerie foto

PUICEA David (clasa a III-a A)

    • În Galeria foto alăturată se regăsesc poze cu David de la: Concursul Internaţional „Cupa Bistriţa” (18-23 august 2014), Campionatul Naţional Şcolar – Etapa finală (05-08 aprilie 2015, Buzău), Cupa „Steaua” (9 mai 2015, Bucureşti).

Galerie foto

 

Noi îi felicităm şi le urăm spor la muncă şi succes la competiţiile viitoare! 

 

 

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.