Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

Vizită la Ferma „La Tzară”

 

Joi, 5 noiembrie 2015, elevii claselor a VII-a A și a VII-a B au mers, alături de doamnele diriginte prof. Mihaela MUNTEANU și Mihaela COMAN, la Ferma "La Tzară" din comuna Găiseni, județul Giurgiu, unde au desfășurat mai multe activități: s-au dat cu tiroliana, au participat la un atelier de sculptat dovleci, au pictat figurine din ipsos, au preparat mini-pizza, s-au plimbat cu bicicleta, s-au jucat în aer liber (tras de funie, alergat, sărit cu sacul), s-au plimbat cu bărcuțele pe iaz.

Felicitări doamnelor diriginte pentru inițiativă!

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.