Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

Apariția celui de-al doilea număr al revistei „Lumea cuvintelor”

 

Marți, 17 noiembrie 2015, a avut loc, în amfiteatrul Liceului Tehnologic "Doamna Chiajna", evenimentul de lansare a celui de-al doilea număr al revistei „Lumea cuvintelor”, realizat de membrii firmei de exercițiu FE Untold Words SRL, coordonați de domnii profesori Veronica APOSTOL și Dumitru SANDU.

Cu acest prilej, au fost prezentate și noile oferte turistice întocmite de cealaltă firmă de exercițiu implicată în proiect - FE Cloud Travel SRL: oferta locală (comuna Chiajna), oferta națională (Hunedoara) și oferta internațională (Moscova). Membrii agenției de turism FE Cloud Travel SRL au fost coordonați de domnii profesori Mihaela PETRE-STOICA și Adrian IONIȚĂ.

La eveniment a fost prezentă și a luat cuvântul Bianca MACOVEI – responsabil de proiect din partea Editurii Sigma.

Felicitări elevilor și domnilor profesori deopotrivă! Succes pe mai departe!

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.