Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

11 premii obținute la Târgul firmelor de exercițiu ANTREPRENOR FEST 2015

 

 

Vineri, 27 noiembrie 2015, a avut loc, la Liceul Tehnologic „Cezar Nicolau” din Brănești, cea de-a V-a ediție a Târgului firmelor de exercițiu ANTREPRENOR FEST – ILFOV, la care au participat 62 de firme de exercițiu din județele: Ilfov, Giurgiu, Prahova, Sibiu, Ialomița și Constanța, cât și din municipiul București.

La acest eveniment, Liceul Tehnologic „Doamna Chiajna” a fost reprezentat de 3 firme de exercițiu: FE Untold Words SRL (prof. coordonatori Veronica APOSTOL și Dumitru SANDU), FE Cloud Travel SRL (prof. coordonatori Mihaela PETRE-STOICA și Adrian IONIȚĂ) și FE Vandorma SRL (prof. coordonator Dumitru STREINU). Dacă primele două au fost înființate încă din luna martie a acestui an, făcând parte din proiectul POSDRU „IDEE pentru o societate bazată pe cunoaștere”, FE Vandorma SRL a luat naștere relativ recent – drept pentru care sunt cu atât mai mult lăudabile performanțele acesteia.

Prin cele 3 firme de exercițiu prezente la târg, liceul nostru a reușit să obțină nu mai puțin de 11 premii, la 8 din cele 11 secțiuni: „Cel mai bun stand” – Premiul III (FE Cloud Travel SRL), „Cel mai bun negociator” – Premiul III (FE Untold Words SRL) și Mențiune II (FE Cloud Travel SRL), „Cel mai bun catalog” – Premiul III (FE Untold Words SRL), „Cel mai bun spot” – Mențiune I (FE Cloud Travel SRL), „Cele mai bune materiale promoționale” – Premiul III (FE Cloud Travel SRL), „Cel mai bun slogan” – Premiul II (FE Untold Words SRL), „Cea mai potrivită ținută în stand” – Premiul I (FE Vandorma SRL) și Premiul II (FE Cloud Travel SRL) și Competiția „Relaționăm prin firma de exercițiu” – Premiul II (FE Untold Words SRL și FE Vandorma SRL).

Domnii profesori au luat parte la procesul de jurizare astfel: prof. Dumitru SANDU a jurizat secțiunea de concurs „Cel mai profesionist personal din stand”, prof. Adrian IONIȚĂ – „Cel mai bun spot”, prof. Mihaela PETRE-STOICA – „Cele mai bune materiale promoționale”, iar prof. Veronica APOSTOL și prof. Dumitru STREINU – „Cea mai potrivită ținută în stand”.

Felicitări elevilor și profesorilor pentru implicare! Mult succes în activitățile viitoare!

 

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.