Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

Înscrie-te la Școala Postliceală Sanitară „Carol Davila”!

 

Luni, 29 februarie 2016, elevii claselor XI-XII, însoțiți de domnii profesori: Virginia GANEA, Mircea JECU și George RADU, au participat la prezentarea ofertei educaționale a Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila”.

Cu acest prilej, reprezentanții Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila” au desfășurat și activitățile prevăzute în acordul de parteneriat încheiat cu unitatea noastră de învățământ: „Privește-te în viitor!” și „Energie pentru performanță fizică și intelectuală”.

Ne-a bucurat interesul elevilor pentru această activitate. Mulțumim doamnei Aurelia ȘOVA – responsabil cu promovarea ofertei educaționale din partea Școlii Postliceale Sanitare „Carol Davila” – pentru excelenta colaborare.

Galerie foto

 
 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.