Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

Vă dorim „Un 1 Martie fericit!”

 

Marți, 1 martie 2016, elevi de gimnaziu, însoțiți de domnul profesor Dumitru SANDU, au oferit mărțișoare – confecționate de elevii claselor primare și gimnaziale – doamnelor și domnișoarelor angajate la Primăria Chiajna; doctorelor, asistentelor și pacientelor Policlinicii Chiajna; angajatelor fabricii de ciocolată și magazinelor din Roșu.

În numele unității noastre de învățământ, elevii le-au urat doamnelor și domnișoarelor „Un 1 martie fericit!” și „O primăvară minunată!”

Galerie foto

 
 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.