Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Locul I la faza județeană a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – FOTBAL

 

Sâmbătă, 5 martie 2016, a avut loc, la Academia de fotbal “Mircea Rădulescu” Voluntari, etapa județeană a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – FOTBAL, la care Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna” a obținut LOCUL I, după ce a învins Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Snagov (scor 11 – 7), Liceul Teoretic "Ioan Petruș" Otopeni (scor 45 – 0) și Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu" Voluntari (scor 4-4; scor 6-5, după penalty-uri).

Felicitări elevilor, cât și domnilor profesori antrenori Mircea JECU și Robert NAGY!

Succes la etapa următoare, ce va avea loc în perioada 18-20 martie 2016 la Ploiești!

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.