Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
  

Participare la faza națională a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – TENIS DE MASĂ

 

 

Îl felicităm pe elevul FRĂSINEANU Adrian din clasa a X-a A, coordonat de domnul profesor Adrian MIHĂIȚĂ, pentru participarea, în perioada 18-20 martie 2016, la faza națională a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar – TENIS DE MASĂ, organizată de ISJ Ilfov, în parteneriat cu Colegiul Silvic „Theodor Pietraru” Brănești și Liceul Tehnologic „Cezar Nicolau” Brănești. Cu siguranță a fost o experiență frumoasă pentru el!

 

Tenis de masa-Frasineanu

 

Doamna Inspector Școlar General al ISJ Ilfov, Daniela BARBU, domnul Inspector de specialitate pentru educație fizică și sport, Titel IORDACHE și cei 2 elevi din județul Ilfov participanți la faza națională (CRISTESCU Maria și FRĂSINEANU Adrian)

 

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.