Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Informare directă

 

Luni, 28 martie 2016, a avut loc, în amfiteatrul Liceului Tehnologic “Doamna Chiajna”, prima etapă a proiectului național “Viața fără violență”, aflat la cea de-a III-a ediție: etapa de informare directă.

Cadrele didactice, elevii claselor a IX-a și părinții acestora au interacționat cu specialiștii din echipa “Viața fără violență!”, arătându-se interesați de cunoașterea legii, a drepturilor și obligațiilor pe care le au în societate, cât și de faptul că nimic nu te absolvă de necunoașterea legii.

Succes în campania de prevenire, dragi elevi!

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.