Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Locul I pe județ la competiția de fotbal între licee “Cupa Coca-Cola”

 

Echipa de fotbal a Liceului Tehnologic “Doamna Chiajna”, pregătită de domnii profesori Mircea JECU și Robert NAGY, a câștigat duminică, 17.04.2016, faza pe județ la Cupa Coca-Cola, după ce a dispus în finala desfășurată la sala Rapid de echipa Liceului Tehnologic “Nicolae Bălcescu” Voluntari cu scorul de 10 – 1. 

În faza următoare vor înfrunta echipele câștigătoare din București, respectiv Colegiul Tehnic Feroviar “Mihai I” și Liceul Tehnologic “Elie Radu”. Primele 2 clasate se vor califica la faza națională, care se va desfășura pe 4-5 iunie 2016 în București.

Noi îi felicităm și le urăm succes în următoarele meciuri!

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.