Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.
 

Calificare la faza națională a competiției de fotbal între licee

“Cupa Coca-Cola”

 

Echipa de fotbal a Liceului Tehnologic “Doamna Chiajna” a reușit să obțină miercuri, 20.04.2016, calificarea la faza națională a Cupei Coca-Cola, după ce a trecut de cele 2 reprezentante ale Bucureștiului:   2 – 1 împotriva Colegiului Tehnic Feroviar "Mihai I" și 5 – 1  contra Liceului Tehnologic "Elie Radu". 

Faza Națională se va desfășura în perioada 4-5 iunie 2016 în București unde, alături de echipa noastră, vor participa și Colegiul Tehnic Feroviar "Mihai I", dar și câștigătoarele celor 4 zone din țară: Bacău, Oradea, Tg. Mureș și Constanța.

Noi îi felicităm și le dorim mult succes în etapa finală a competiției, pentru a repeta performanța de anul trecut!

 

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.