Logo CentruTestareAcreditat ECDL

 

 

 

 

 

 


SP Simple Youtube

Please enter youtube id.

JW Media Player

You must have Flash Player installed in order to see this player.

TRĂIEȘTE DE NOTA 10!

 

Miercuri, 25 noiembrie 2015, la Liceul Tehnologic DOAMNA CHIAJNA, a avut loc conferința de deschidere a proiectului național de voluntariat “Trăiește de nota 10!”

Formator: Dănuț BĂRCĂCEANU – Asociația RESPIRO

Cadrele didactice din cadrul Liceului Tehnologic “Doamna Chiajna”, implicate în proiect: Veronica APOSTOL, Mariana DINU, Valeria TUDOSE, Sandu DUMITRU, Carmen ȘOGORESCU, Liana SARARU și Cristina ANDREESCU.

Proiectul “Trăiește de nota 10!” este o inițiativă a Asociației RESPIRO împreună cu un grup de instructori cu experiență în activitățile cu copiii și adolescenții, prin care își propune să contribuie, alături de cadrele didactice și de părinți, la dezvoltarea armonioasă a elevilor din punct de vedere fizic, intelectual și moral, folosind ca metodă prezentarea unor seminare pe teme ce conduc la atingerea obiectivului amintit mai sus.

La conferința de deschidere a proiectului au participat părinți ai elevilor din clasele primare, majoritatea cadrelor didactice din unitate și elevi de liceu.

Galerie foto

 


Copyright ©2013-2016 Liceul Tehnologic “Doamna Chiajna”. Toate drepturile sunt rezervate.